تولد دوسالگی سایت

امروز سایت ما دو ساله شد، دومین سال فعالیت خود را نیز پشت سر گذاشت که جا داره از همه کاربران عزیز که پشت ما بودند و از ما حمایت کردند تشکر ویژه کنم. در طول این یک سال اتفاقات خوب بسیار زیادی برای من افتاد و تجربه های بسیار زیادی رو تونستیم بدست بیارم، بزودی در حال راه اندازی فروشگاه نرم افزاری هستیم، امیدواریم به بتونم نیازهای شما رو براورده کنم به دلیل یه سری مسائل  فعالیت سایت خیلی کم شد که باعث شد رتبه سایت در الکسا که به شکل باورنکردنی‌ای پایین آمده بود دوباره بالا برود و بازدید سایت هم نسبتا کاهش پیدا کند. اما از هفته‌های آینده منتظر نسخه جدید سایت با ظاهری جدید و فعالیت بسیار بیشتر باشید.
دیگه حرفی برای گفتن ندارم فقط امیدوارم که از مطالب سایت استفاده لازم رو برده باشید. سوالی هم داشتید در دیدگاه‌ها مطرح کنید پاسخ خواهم داد.

قرعه کشی

دوستان دست خالی نرید برای شما مسابقه ای گذاشتم.

نحوه قرعه کشی به این شکل است که از بین افرادی که در این پست دیدگاه ارسال میکنن سه نفر به قید قرعه انتخاب می‌شوند و می‌توانند یکی از موارد لیست زیر را برای دریافت انتخاب کنن. فقط لطف کنید در دیدگاهتون پیشنهاد یا انتقاد خودتون، نقات ضعف و قوت سایت و اینکه سایت چه چیزهایی کم داره رو بنویسید. قرعه‌کشی هم توسط سایت Random.org انجام میشه و نتایج اوایل مهر در همینجا اعلام میشه. جوایز عبارت‌اند از:
– قرار دادن بنر تبلیغاتی وبسایت شما به مدت سه ماه در مکان دلخواه
– قرار دادن پیوند وبسایتتان به مدت شش ماه
– ۴ عدد کارت شارژ ۵,۰۰۰ تومانی

2 comments on “تولد دوسالگی سایت”

 1. hossein yusefi
  hossein yusefi:

  اولا تولده ۲ سالگیه سایتت تو تبریک میگم جواد جون…
  دوما این سایتتو با PHP زدی یا ASP؟
  سوما اینکه سایتت قشنگه
  چهاما من ترجیح میدم جایزه سومی که گذاشتیو ببرم….. بـــــهـــله :))

دیدگاهتان را بنویسید

خوش آمدید ، شما به وب سایت شخصی جواد جعفری مراجعه نموده اید. رد کردن